mapa strony   |
SmodCMS


Zapraszamy do udziału w programie osoby, które chcą podnieśćswoje kwalifikacje oraz dzielić się swoim dowiadczeniem w celu ochrony tych, którym winni jesteśmy szacunek.

  

  

Uprzejmie informujemy,
że są jeszcze wolne miejsca na szkolenie pt. :

" Przemoc wobec osób starszych. Rozpoznawanie i przeciwdziałanie "
na termin 24 i 25 października 2009r.
Serdecznie zapraszamy !

   

Szczegółowy plan przebiegu szkolenia :

 
Dzień pierwszy :
Rozpoczęcie szkolenia: godz. 8:00

8:00 - 14:00 - zajęcia dydaktyczne dotyczące przemocy w rodzinie -   wykłada specjalista ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, Pani mgr Mirosława Jasińska

14:00 - 16:00 - zajęcia dydaktyczne z zakresu zagadnień prawnych- wykłada
prawnik, Pan dr n. praw. Adam Cieszyński.

   

Dzień drugi :
Rozpoczęcie szkolenia : godz. 8:00

 
8:00 - 10:00 - zajęcia dydaktyczne dotyczące gerontologii z elementami psychogeriatrii - wykłada specjalista z zakresu gerontologii i psychogeriatrii Pani mgr Polakowska Zdzisława.

  

10:00 - 12:00 - zajęcia dydaktyczne z zakresu zagadnień prawnych- wykłada prawnik, dr n. praw. Pan Adam Cieszyński ( c.d.)

   

12:00 - 17:00 - zajęcia dydaktyczne i warsztatowe z zakresu komunikacji społecznej i organizacji pomocy społecznej - wykłada i prowadzi warsztaty specjalista w dziedzinie komunikacji i organizacji pomocy społecznej Pani mgr Hanna Brzuszczak.

   

Szkolenie łącznie trwa 17 godzin i zakończone jest wydaniem stosownych zaświadczeń potwierdzającym udział w zintegrowanym szkoleniu specjalistycznym
"Przemoc wobec osób starszych. Rozpoznawanie i przeciwdziałanie".

   

Potrzebne są następujące dane osobowe uczestników :
-imię i nazwisko
-data i miejsce urodzenia
-imię ojca
-stanowisko
-nazwa placówki

Oczekujemy, że w efekcie ewaluacji programu utworzy się Zespół Interdyscyplinarny, którego członkami będą profesjonaliści o dużych umiejętnościach komunikacyjnych i psychospołecznych, a także ludzie wyczuleni, wrażliwi i cierpliwi wobec człowieka starego, z dużš wiedzš na temat jego przeżywania i doświadczania. Ludzie gotowi podjšć interwencję i złączyć swoje siły na rzecz pomagania.

Wersja do druku